Blogger Widgets Blogger Widgets

[Ania] Wszystko na swoim miejscu

czwartek, 5 kwietnia 2012

Witam,
    Z tego co wyczytałam w komentarzach i nie tylko wszystkie nagrody z konkursu "Uczucia wokół nas (z nawiązaniem do dzieci)" są już u swoich właścicieli. Mam nadzieję , że jesteście z nagród zadowoleni choć w maleńkim stopniu , a udział w konkursie sprawił wam przyjemność - bo przecież o to chodziło , prawda ? 
    W moim domu w sumie też już wszystko na swoim miejscu , jeszcze tylko drobne porządki pozostały ... ale to już mały pikuś :)


Ania :)

8 komentarzy:

 1. Do nas wózeczek dotarł wczoraj. Pisałam do Ani, mam nadzieję, że się odezwie, bo pomyślałam, że to świetny prezent na komunie i ślub. Mój mąż skomentował nagrodę tak: "Posadziłem na działeczce wierzby energetyczne, za rok sama będziesz wiła wózeczki" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Znaczy , że mężowi także się wózeczek spodobał ...

   Usuń
  2. Jak się okazało, że dostanę wózeczek to szczerze mówiąc mąż nie był zachwycony. Ale jak dotarł na miejsce i mógł go obejrzeć z każdej strony, to szybko zmienił zdanie i od razu znalazł dla niego miejsce w naszym pokoju :)

   Usuń
  3. :) liczy się dobre zakończenie " I żyli długo i szczęśliwie z wózeczkiem w pokoju"

   Usuń
 2. A ja się dopiero rozkręcam z porządkami, już jedno okno mam za sobą....jeszcze tylko 9 :-/

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. o działce już nie wspomnę, jeszcze nam się zachciało drzewa podcinać i teraz nie ma kto gałęzi pozbierać :-/

   Usuń
  2. U mnie w domu ogrodem zajmuje się mąż i teściowa.

   Usuń

To jest NASZ blog i są tu NASZE opinie , jednak Ty możesz mieć SWOJĄ i nikt nie ma nic przeciwko temu . Jednak miej troszkę odwagi i nie pisz jako ANONIM :)