Blogger Widgets Blogger Widgets

[Ania] Nie wesoło ...

czwartek, 19 kwietnia 2012

Witajcie wieczornie ...


 Z godziny na godzinę coś się stało , ze względu na sprawy osobisto-rodzinne do ... lipca muszę się z wami pożegnać :( Cieszę się , że udało mi się , że jest Wiola , ona jeszcze o tym nie wie , ale od dziś (jeśli nie będzie miała nic przeciwko) do tego lipca ona poprowadzi bloga ... Nie chciałabym też wyjść na nieuczciwą (chodzi mi o konkurs) , muszę go zakończyć już dziś , tak więc konkurs "Aktywni Wygrywają" na tę chwilę zakończył się tak (tak uplasowały się pierwsze 3 miejsca ):


* Katashyna - 32 komentarze
* ewanka - 30 komentarzy
* ulkahej - 26 komentarzy


---------------------------------------------------------


Bardzo was przepraszam , że brałam pod uwagę tylko komentarze na blogu , jednak dalej nie mogę zrozumieć ... ale to nie ważne . Tak więc proszę o adres do wysyłki nagrody na e-mail: magda1_1998@wp.pl Katashyne , proszę jak najszybciej , najlepiej do jutra , pojutrze będę już niedostępna ... Pozostaje także fakt innych konkursów , na razie je zawieszam , ale mam nadzieję  , że wszystko powróci do normy . Jeśli Wiola nie będzie chciała się podjąć prowadzenia bloga będę zmuszona go zawiesić ... 


Na koniec , aby być uczciwą w stosunku do firmy SyS umieszczę jeszcze dziś , ew. jutro recenzję wszystkich testowanych dań.


Ania ...

8 komentarzy:

 1. gratuluje :-)
  a łapanie licznika ??? tez jest zawieszone ???

  OdpowiedzUsuń
 2. Przykro mi , ale niestety , przynajmniej do końca czerwca , początku lipca ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Spróbuję, mam nadzieję , że dam radę.

  OdpowiedzUsuń
 4. I tak będziemy łapać, dla samego łapania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Łapcie może coś wymyśle :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No i chciałam podkreślić, że właśnie ten blog był inspiracją i zachętą do stworzenia swojego bloga, za co bardzo dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałam powiedzieć, że dziś dotarła do mnie paczuszka. Bardzo dziękuję! :D

  OdpowiedzUsuń

To jest NASZ blog i są tu NASZE opinie , jednak Ty możesz mieć SWOJĄ i nikt nie ma nic przeciwko temu . Jednak miej troszkę odwagi i nie pisz jako ANONIM :)