Blogger Widgets Blogger Widgets

[Ania] TWORZYMY...

środa, 15 lutego 2012

Wczoraj były walentynki , cóż nie kocham tego święta ale uważam , że każda okazja jest dobra żeby pokazywać , że się kocha. Słodkości rozdane :) Wcześniej pisałam wam o półkoloniach i decupagu , została zamieniona kolejność i .... zobaczcie jakie cudeńka przyniosły z zajęć moje dzieci :Czyż one nie są piękne ?

Wczoraj w nocy i dziś ... katastrofa , choć dziś było lepiej. Mojej małej z tyłu wychodzą zęby , śpi jak zając jakąś 1-3 h w nocy... Czuję się okropnie , mam nadzieję , że w końcu się wybiją te zęby. Póki co zasób zębów Dagmary wynosi 8 :) 
ale przecież takiemu dziecku wybacza się wszystko :) Zdjęcie powyżej z sesji do kalendarza , jakoś w grudniu byliśmy na wycieczce w Warszawie. 
***
Dziękuję Wam za komentarze oraz zgłoszenia do konkursu :) Zobaczcie to : 
Liczba wyświetleń stron według krajów

Poland
832
United Kingdom
37
Russia
17
Germany
7
United States
6
Ukraine
5
Ireland
3
Italy
3
Switzerland
2
Egypt
2
jestem pod wrażeniem :) DZIĘKUJĘ !

***
Udało mi się nawiązać współpracę z firmą  http://mambaby.com/ mają naprawdę fantastyczne produkty dla dzieci ! Serdecznie polecam kupowanie ich produktów :) Już niedługo na blogu pojawią się opinię czterech z nich ... ale o tym później. Chciałam tylko serdecznie podziękować firmie http://mambaby.com/ za możliwość testowania produktów.


*pozwoliłam sobie powyższą grafikę skopiować ze strony http://www.mambaby.com/mam-mam_fakty-dlaczego_mam,28978,RefStoryID__11037.html w celach promowania produktów firmy MAM


Pozdrawiam
Ania

4 komentarze:

  1. Zestaw jest świetny - nie mogę doczekać się opinii na ich temat!!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadzam się w 100 % ! Zestaw naprawdę super , a opinie już na blogu w związku z tym zapraszam do lektury :)

      Usuń

To jest NASZ blog i są tu NASZE opinie , jednak Ty możesz mieć SWOJĄ i nikt nie ma nic przeciwko temu . Jednak miej troszkę odwagi i nie pisz jako ANONIM :)