Blogger Widgets Blogger Widgets

[Ania] TŁUSTY CZWARTEK :)

czwartek, 16 lutego 2012

Witam,
dziś tłusty czwartek ! Pamiętacie ? Mam nadzieję , że tak . TŁUSTY CZWARTEK jest jednym z ulubionych świąt naszej rodziny :D zobaczcie czym w tym roku się zajadamy :

KARNAWAŁOWE RÓŻYCZKI 

FAWORKI (CHRUSTY) A wracając do dnia "normalnego" Mała spała wystarczająco długo , ale zębów nie ma . 
 ***
DBAJKI.PL będą z Nami współpracować :) Przetestuję razem ze swoimi dziećmi pięknie ilustrowaną książkę "Blogowe dbajki" , która jest zbiorem 19 bajek terapeutycznych - rozwijających , rodzinnych , lekarskich , rówieśniczych . Jest to książka z audiobookiem , bajki zostały wyłonione w konkursie dla blogerów zorganizowanym przez wydawnictwo dbajki.pl i Onet.Dbajki to krótkie historie, poruszające istotne dla dzieci tematy takie, jak: adaptacja w przedszkolu, poczucie własnej wartości, lęk przed ciemnością, strata bliskiej osoby. Bajki - dbajki rozwijają inteligencję emocjonalną najmłodszych, a rodziców wspierają w wychowaniu i nawiązaniu głębszych relacji z dzieckiem. Więcej "własnych" informacji o tej książce później - po testach. Chciałam podziękować wydawnictwu dbajki.pl za możliwość testowania książki oraz zachęcić wszystkich rodziców do kupna tych książeczek. Oprócz tego , że mają one pełno zalet kupując książki wyd. dbajki.pl wspieracie Dom Samotnej Matki i Dziecka. Zapraszam http://dbajki.pl/

2 komentarze:

  1. Mam ochotę na faworki :) Mimo, że tłusty czwartek za nami chyba sobie je zrobię :)

    OdpowiedzUsuń

To jest NASZ blog i są tu NASZE opinie , jednak Ty możesz mieć SWOJĄ i nikt nie ma nic przeciwko temu . Jednak miej troszkę odwagi i nie pisz jako ANONIM :)