Blogger Widgets Blogger Widgets

[Ania] Telewizja happytv.pl

niedziela, 26 sierpnia 2012

  Marka pieluszek Happy udostępniła rodzicom "telewizję" happytv.pl. "happytv.pl to pierwsza w Polsce telewizja internetowa dla rodziców. Znajdują się tu wywiady z gwiazdami, blogi, porady dotyczące ciąży, pielęgnacji i rozwoju dziecka, konsultacje z lekarzami i specjalistami. happytv.pl to także stale rosnąca społeczność rodziców oraz platforma konkursowa." możemy przeczytać w zakładce "happytv.pl informacje" na You Tube.
  Gdy w wyszukiwarkę http://www.youtube.com/, wpiszemy hasło "happytv.pl"...

...ujrzymy wcale nie ubogą, a wręcz przeciwnie (bo kilku stronnicową) listę filmików:

   Każdy z nich zawiera w sobie bardzo cenne informacje. Co więcej wszystkie te informacje podane są w pigułce co z pewnością jest plusem, gdy takowe filmiki oglądają rodzice maluszków, którym w większości brakuje czasu...

    Przeglądając zawartość tych wszystkich filmików natknęłam się na serię składającą się z 5 filmików na temat fotografii, a ponieważ jakiś czas temu pisałam Wam na temat fotografii moim okiem, o tu postanowiłam "podstawić" Wam wypowiedzi profesjonalistów z tej dziedziny ;), jednak gdy zaczęłam oglądać te filmiki hmmm... mam mieszane uczucia na ich temat w każdym razie jest coś takiego dostępne i zachęcam do obejrzenia tak po prostu niektóre z nich są dla mnie mniej lub wcale wartościowe inne troszkę bardziej wy możecie sami to ocenić, oto one:

1. Akademia Fotografii cz.1/5 Oczy zwierciadłem duszy, czyli zdjęcie portretowe.2. Akademia Fotografii cz.2/5 Zdjęcie w pozycji siedzącej.


                                 

3. Akademia Fotografii cz.3/5 Co zrobić z rękami?


                                 

4. Akademia Fotografii cz.4/5 Zdjęcia w plenerze.


                                

5. Akademia Fotografii cz.5/5 Błędy w fotografii.


                                

   Ciekawa jestem waszych odczuć po obejrzeniu tych filmików ;). 


6 komentarzy:

 1. Powiem Ci, że te filmiki nie mówią mi dużo i lepszy okazał się twój post :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie te filmiki są wartościowe ... co prawda mogłyby być dokładniejsze, ale to równa się z przedłużeniem ich, a nie każdy ma czas by oglądać tak długie filmiki.

   Mimo wszystko dziękuję :)

   Usuń
 2. Pooglądałam inne filmiki z telewizji happytv.pl i powiem Ci, że niektóre nawet bardzo sensowne i ciekawe ! Cieszę się, że o tym napisałaś, bo nie miałam nigdy z tą internetową telewizją do czynienia i nie wiem czy bym miała ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że ta informacja okazała się przydatna :)

   Usuń
 3. Filmiki o fotografii jak dla mnie są ok. Nie ma tu wiele cennych informacji ale kilka nowych uwag zawsze się przyda :) Np. nie wiedziałam że pozując do zdjęcia w pozycji leżącej należy zachować ciało jako linię falistą aby zdjęcie ładnie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dla mnie najbardziej przydatny był ostatni filmik z błędami - skumulowane tak na prawdę po troszku z każdego poprzedniego :)

   Usuń

To jest NASZ blog i są tu NASZE opinie , jednak Ty możesz mieć SWOJĄ i nikt nie ma nic przeciwko temu . Jednak miej troszkę odwagi i nie pisz jako ANONIM :)