Blogger Widgets Blogger Widgets

[Ania] Ładne oczy masz...

sobota, 18 sierpnia 2012

  Gdy pisałam ten tekst moja pamięć "rzuciła się" na piosenkę Czerwonych Gitar, która stała się tytułem tego posta oraz jego mottem przewodnim ! Zapraszam do lektury opinii na temat produktu, który pomaga chorym oczom być piękniejsze ...


Płyn wielofunkcyjny
evo2lution

PRODUKT: Wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji i przechowywania soczewek kontaktowych evo2ltion
WYTWÓRCA: Polytouch Chemical Co.
POJEMNOŚĆ (dostępne opakowania): 80ml, 120ml, 360ml, 500ml
CENA (kolejność jak powyżej- 80ml=...): 9,99zł; 12,99zł; 21,99zł; 29,99zł
  Zacznijmy od części zewnętrznej wyżej wspomnianego produktu... 
  Płyn evo2lution, jak wspomniałam wyżej dostępny jest w opakowaniach o pojemnościach:
- 80 ml
- 120 ml
- 360 ml
- 500 ml.

  Kupujemy go kartonowych opakowaniach (patrz wyżej). Jest ono moim zdaniem po prostu ładne. Skromne i bardzo delikatne. Utrzymane jest ono w 3 kolorach, oraz jego odcieniach (biały, niebieski, zielony). Można na nim przeczytać podstawowe informacje dot. płynu w dwóch wersjach językowych:
- po polsku,
- po angielsku. 

  Gdy już otworzymy nasz śliczny kartonik nasze oczy ujrzą: 

 1. Płyn,
 2. Opakowanie na soczewki,
 3. Instrukcja. 

ad1.

   Płyn w białej buteleczce z naklejką zaw. takie same informacje jak na kartoniku, jednak tylko po polsku. Nalepka utrzymana jest w takich samych kolorach jak karton, tzn. biały, niebieski, zielony. Płyn (a dokładnie jego zamknięcie) jest zabezpieczony foliową owijką (którą oczywiście przed pierwszym użyciem zrywamy).


ad2.

   Opakowanie na soczewki ... co tu dużo pisać ? Jest ono moim zdaniem nieodłączną częścią każdego płynu do soczewek ! W tym przypadku go nie brakuje.


ad3.

    Instrukcję najchętniej bym pominęła ... bo w sumie jest to jedyna rzecz, która (moim zdaniem) zawiodła ! Logiczne jest, że soczewki, a co za tym idzie także płyn do soczewek używają osoby z chorym wzrokiem - Więc jak ktoś z chorym wzrokiem ma to (patrz niżej) przeczytać ?  Jest to moim zdaniem minus dla tego produktu !   A teraz przejdźmy do wnętrza opisywanego produktu :

 Płyn ten jest bezbarwny i klarowny. Ma specyficzny zapach, którego pomimo szczerych chęci scharakteryzować nie potrafię ... W pierwszej chwili zdał mi się on drażniący, jednak po chwili "rozmył się" i stał się bardziej neutralny. Płyn ten nie jest gęsty ... jest płynny :p 
  Jeśli chodzi o samo działanie to jak najbardziej jestem zadowolona ! Producent informuje nas, że płyn ten:
- dezynfekuje,
- czyści,
- płucze,
- nawilża,
- usuwa osady białkowe,
i ja się z tym jak najbardziej zgadzam ... Pomimo to, że akurat w sprawie produktów do oczu jestem bardzo wymagająca ten produkt spełnił moje oczekiwania. Nie ma produktów idealnych, jednak w tym wad nie znajduję !

  Kilka zdjęć:
***

   Teraz któraś z Was mogłaby zapytać : Po co piszesz na ten temat tu ? To ja na zapas odpowiem: Blog ten w pierwotnej wersji miał "pisać" nie tylko o produktach dla dzieci, ale także dla ich mam, a takim produktem jest ten płyn, bo np. Moja mała boi się ludzi w okularach i soczewki to dla nas zbawienie !

  A na dniach kolejny post o produkcie dla mam ;) Tym razem będzie to produkt, który ma poprawić stan naszych włosów i paznokci ...


9 komentarzy:

 1. Cóż nie noszę ani soczewek ani okularów więc w najbliższym czasie nie wypróbuję tego płynu za to chętnie poczytam o produkcie dla poprawy stanu włosów i paznokci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie efekty będzie można zobaczyć/przeczytać za 2 miesiące, ponieważ dziś zaczynam kurację jednak również dziś napiszę o tym ;)

   Usuń
 2. Ja też nie nosze soczewek i okularów, ale marzy mi się zmiana koloru oczu ;-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ;) ja bym się chyba na soczewki "od tak" nie odważyła ... to znaczy gdybym nie miała chorych oczu tylko dla zmiany koloru ;)

   Usuń
  2. W sumie to tak jednorazowo założyłabym kolorowe soczewki na jakąś imprezę, wesele itp.

   Usuń
 3. i jak ? zdecydowałabyś się ubrać je raz jeszcze ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałam że założyłabym ale jeszcze nie miała takich soczewek w oczach wiec nie wiem jak to jest i czy założyłabym drugi raz ;)

   Usuń
  2. Przepraszam ... Ja jestem ślepa (na prawdę) a co ślepy nie dowidzi to sobie dopowie ;)

   Usuń
  3. a ja się odważyłam i było ok ... ale jakoś nie zachęciło mnie ich noszenie tak bardzo, że zrobiłabym to raz jeszcze ;)

   Usuń

To jest NASZ blog i są tu NASZE opinie , jednak Ty możesz mieć SWOJĄ i nikt nie ma nic przeciwko temu . Jednak miej troszkę odwagi i nie pisz jako ANONIM :)