Blogger Widgets Blogger Widgets

Niemoc twórcza....

wtorek, 11 czerwca 2013

Strasznie długo nie ma mnie na blogu.Początkowo to niemoc twórcza i chęć odpoczynku od pisania.Później doszła nowa pasja czyli szydełkowanie i zajmuje mi to strasznie dużo czasu , do tego wiosna więc i z córcią na świeżym powietrzu trzeba trochę posiedzieć .Powoli jednak zaczynam tęsknić za pisaniem i chyba w najbliższych dniach wrócę, muszę tylko dojść do siebie po weselu siostry.Wiadomo najpierw pomoc w przygotowaniach, teraz sprzątanie a  i dwie noce spędzone na zabawie dają się we znaki  ;)
Pozdrawiam wszystkich którzy zaglądają nadal na bloga i martwią się o mnie.Kochani wszystko w porządku   , postaram się niedługo wrócić :)
8 komentarzy:

  1. czekałam na ten choć mały wpis z niecierpliwością :-)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Rozumiem Cię dokładnie ;) Ja miałam to samo. Główne zajęcie szydełkowanie które pochłania mnóstwo czasu. No i wielogodzinne spacery z córką ;) Ale teraz powróciłam z pisaniem bo szydełkowania jest trochę mniej ;)

    OdpowiedzUsuń

To jest NASZ blog i są tu NASZE opinie , jednak Ty możesz mieć SWOJĄ i nikt nie ma nic przeciwko temu . Jednak miej troszkę odwagi i nie pisz jako ANONIM :)