Blogger Widgets Blogger Widgets

[Ania] Mądry artykuł

wtorek, 31 lipca 2012


 
Rzadko artykuły dla mnie są aż tak mądre ! Ten jest bardzo ambitny, mądry i godny polecenia... Tymi bardzo pochlebiającymi przymiotnikami obdarowałam artykuł pt.: Nie strzelaj dziecku focha na portalu wysokieobcasy.pl .

Zadaniem matki jest przekonywać dziecko, że zawsze może na nią liczyć. A zwierzenia? Od tego jest partner, przyjaciółka, koleżanki z pracy. Z Małgorzatą Liszyk-Kozłowską, psychoterapeutką z Pracowni Rozwoju Osobistego "Maliko", rozmawia Joanna Sokolińska" cały artykuł można przeczytać TU , na prawdę POLECAM !
***

Pamiętajcie, że tylko dziś do północy można komentować w ramach lipcowej edycji konkursu na "Topowego Komentatora" , a jeśli nie wiecie zwycięzca otrzyma ten oto poradnik :4 komentarze:

 1. Przeczytałam ten artykuł i zgadzam się z tym w zupełności! Rodzice często nie zdają sobie sprawy że wyrządzają dzieciom krzywdę obarczając je ich dorosłymi problemami, znam takie przypadki...
  Także się zgodzę ze stwierdzeniem że co innego gdy dziecko już dorośnie i wtedy jest na tyle dojrzałe że te problemy rodziców może już wysłuchać i wspierać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę że są pewne granice, całkowicie też nie można dziecka izolować od rzeczywistości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, myślę że to wszystko zależy od wieku dziecka...

   Usuń
  2. Moim zdaniem owszem - dziecko ma prawo zdawać sobie sprawę z rzeczywistości w jakiej żyje , jednak ta wiedza musi być dostosowana do jego wieku(jak wspomniała Ula) i dojrzałości ...

   Usuń

To jest NASZ blog i są tu NASZE opinie , jednak Ty możesz mieć SWOJĄ i nikt nie ma nic przeciwko temu . Jednak miej troszkę odwagi i nie pisz jako ANONIM :)