Blogger Widgets Blogger Widgets

[Ania] Na szybciutko :)

poniedziałek, 19 marca 2012

Witajcie ,


Myślałam , że uda mi się szybciej ogłosić wyniki konkursu , niestety nie mogę skontaktować się z jedną osobą co na dzień dzisiejszy uniemożliwia mi uszczęśliwienie kilku osób . W oczekiwaniu na wyniki konkursu zapraszam do lektury między innymi moich artykułów na www.sosrodzice.pl , oprócz tego w serwisie organizowany jest konkurs :) Więc może w między czasie czekania na wyniki spróbujecie swoich sił tu ? 
Zachęcam wszystkich rodziców maluszków , których stopka nie większa niż 38 :) do udziału w konkursie.
 
Szczegóły konkursu KLIK .
Ponad to mam rozwalony "Enter" :-/ ... jakoś funkcjonuję , choć muszę przyznać , że nie jest to łatwe. 


                                                ***
Zatrzymujecie czas ? Może pytanie na pierwszy rzut oka jest śmieszne , ale ... przecież czas tak szybko mija , ludzie się zmieniają, a szczególnie widać to u dzieci. Ja zatrzymuję czas aparatem , telefonem i ... w najbliższych dniach posłuży nam do tego odlew gipsowy rączki 3D . Na takie cudo natknęłam się TU . Zachęcam do zapoznania się za szczegółami , a już za kilka dni ja im je przybliżę. Pani , z którą się kontaktowałam nie ukrywała faktu , że rocznemu dziecku taki odlew będzie zrobić trudno , jednak nie mogłam się oprzeć efektowi ... Zresztą sami zobaczcie : 
Mini Zatrzymaj Czas 1-6 lat z podstawką 

Mini Zatrzymaj Czas 0-12m z podstawką
Zatrzymaj Czas Dziecko i ja z podstawką
To tylko nieliczne z wielu ... są przepiękne :)


Pozdrawiam
Ania

4 komentarze:

  1. Ja mam taką stópkę i rączkę. Zrobiliśmy odlew jak maleństwo miało 3 tygodnie :) Fantastyczna sprawa, jak teraz przykładam odlew do jej stopy i az się wierzyć nie chce, że kiedyś była taka maleńka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne, takie malutkie. ; ]

    OdpowiedzUsuń

To jest NASZ blog i są tu NASZE opinie , jednak Ty możesz mieć SWOJĄ i nikt nie ma nic przeciwko temu . Jednak miej troszkę odwagi i nie pisz jako ANONIM :)