Blogger Widgets Blogger Widgets

[Ania] Mama i Ja - testujemy

czwartek, 15 marca 2012

Witajcie dziś raz jeszcze :)


A więc kilka dni temu zostaliśmy zalani morzem wody źródlanej Mama i Ja . Woda to źródło życia , więc od razu wszyscy w domu dostali zastrzyk sił witalnych. Otrzymaliśmy 13 litrów tej wody to przetestowania. Ponieważ jest to woda mogłabym ją lać podczas pisania tego wpisu , ale przecież nie w tym sęk.  Prawda ? 


Oto co sądzi o swoim produkcie producent:  “Mama i ja” to wyjątkowa, niegazowana woda źródlana, przeznaczona dla kobiet w ciąży, młodych karmiących mam, a przede wszystkim dla dzieci do pierwszego roku życia.Jej wyjątkowy skład sprawia, że stanowi idealną bazę do przygotowywania napojów i posiłków dla niemowląt. Jako niezastąpiony składnik diety polecana jest kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz tym mamom, które po porodzie chcą odzyskać szczupłą sylwetkę. Naturalna woda źródlana “Mama i ja” posiada  pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
A oto co sądzę o nim ja oraz moje dzieci: Pewnie zabrzmi to dziwnie bo jak mówi moja teściowa "woda to woda i nie ma w niej co smakować" , lecz muszę przyznać iż ma ona chwalebne walory smakowe i teraz możecie sobie myśleć co chcecie , ale to doprowadziło do tego , że moja najmłodsza córka chodzi po domu z butelką surowej wody i ją piję . Co więcej ku mojej radości nie boli ją po tym brzuszek. "Mama i Ja" nie ma jakiegoś innego smaku , jest on taki prosty - naturalny ... w każdym bądź razie bardzo mi smakuje :) Oprócz różnego od innych smaku woda Wosany wyróżnia się wyglądem , jest przeźroczysta i bardzo klarowna . Butelki : jestem zachwycona różnorodnością pojemności , kształtów i zamknięć. Mi najbardziej do gustu przypadła do gustu mała buteleczka z dziubkiem (zresztą najmłodszej córce również ,
 Image
ponieważ umożliwia jej on jako takie samodzielne picie z butelki - co ostatnimi czas stało się jej hobby). Wizualnie butelki są bardzo ładne i przykuwają <bynajmniej mój> wzrok. Podoba mi się również to , że produkt ten posiada Pozytywną Opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
                                             ***
Podsumowując polecam tę wodę kobietą w ciąży , mamą karmiącym piersią , dzieciom i nie tylko - polecam ją wszystkim , bo przecież zdrową wodę może pić każdy ? Czyż nie ? 


                                            ***
Chciałam jeszcze raz podziękować Wosanie za możliwość testowania oraz Pani Nataszy za doskonały kontakt .


Ania

2 komentarze:

  1. No my pijemy tylko tą wodę. Moje dziecko lubi wersję z dzióbkiem :) Kiedys kupiłam inną wodę, bo tej nie mogłam dostać no i nie chciała nawet spróbować :) Chyba kwestia przyzwyczajenia do butelki :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pewnie tak :) Ta woda niestety jest dość trudno dostępna ... u nas w sklepie jej nie ma , nie było i pewnie nie będzie :(

      Usuń

To jest NASZ blog i są tu NASZE opinie , jednak Ty możesz mieć SWOJĄ i nikt nie ma nic przeciwko temu . Jednak miej troszkę odwagi i nie pisz jako ANONIM :)