Blogger Widgets Blogger Widgets

[ Wiola ] Topowy Komentator października

piątek, 2 listopada 2012

Dzisiaj, z racji piątku, powinien być Piątkowy Przegląd Komórkowy ale wyjątkowo go nie będzie. Ten tydzień był bardzo spokojny, prawie z Amelką nie wychodziłyśmy z domu bo nadal ma katar i kaszle . Dostałyśmy skierowanie do alergologa i nowe leki. Niestety oczekiwanie to ponad pól roku a prywatnie przyjmuje tylko jeden ale pediatra powiedziała, że to strata pieniędzy bo on się nie zna na dzieciach :( więc musimy czekać.

Właśnie podsumowałam październik na blogu i najwięcej komentarzy zostawiła Ewanka. Gratuluję Ci serdecznie i dziękuję  za odwiedziny :) Czekam na Twój adres brodowska.w@gmail.com.

Zapraszam Was wszystkich na listopadową edycję. Tym razem nagrodą będą kosmetyki :)Regulamin konkursu "Topowy Komentator" w listopadzie

1. Postanowienie ogólne

1.1. Konkurs organizowany jest przez właścicielki bloga "Nasze Małe Cudeńka...".
1.2. Zasady konkursu określa niniejszy regulamin.
1.3. Regulamin dostępny jest na stronie http://mojemalecudenka.blogspot.com/.
1.4. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba pełnoletnia.

2. Założenia konkursu

2.1. Konkurs przeprowadzany jest na blogu http://mojemalecudenka.blogspot.com/.
2.2. Zostawienie komentarza pod jakimkolwiek z postów umieszczonych na blogu "Nasze Małe Cudeńka..." przez uczestnika sieci jest równoznaczne, ze zgłoszeniem swojego udziału w konkursie.
2.3. Konkurs trwa od 01.11.2012 do 30.11.2012 r.
2.4. Organizatorki zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie, o czym poinformują zamieszczając stosowną informację na stronie.

3. Zasady przeprowadzenia konkursu

3.1. Uczestnicy konkursu rozpoznawani są za pomocą niku/imienia i nazwiska pozostawionego podczas publikacji komentarza/komentarzy.
3.2. Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie polega na pozostawieniu na blogu "Nasze Małe Cudeńka..." komentarza.
3.3. Po zakończeniu konkursu organizatorki podliczą wszystkie komentarze pozostawione podczas trwania konkursu na stronie http://mojemalecudenka.blogspot.com/, tym samym wyłaniając osobę, która pozostawiła ich najwięcej.
3.4. Laureat konkursu powiadamiany jest o tym publicznie na stronie http://mojemalecudenka.blogspot.com/.
3.5 Organizatorki zastrzegają sobie prawo do publikacji nicku/imienia i nazwiska laureata, na blogu na co uczestnik wyraża zgodę.

4. Nagrody

4.1. Nagrodą w konkursie jest "Nagroda niespodzianka" składająca się z dwóch kosmetyków.
4.2. Laureat zostaje powiadomiony o wygranej poprzez publikację wyników na stronie http://mojemalecudenka.blogspot.com/.
4.3. Koszty wysyłki nagrody w listopadowej edycji konkursu "Topowy Komentator" pokrywają organizatorzy.
4.4. Laureat ma 7 dni od daty publikacji wyników na przesłanie adresu korespondencyjnego w celu przesłania nagrody na adres: brodowska.w@gmail.com , w innym wypadku nagroda przepada.
4.5. Nagrody wysyłane są tylko na terenie Polski, w innym wypadku tylko po pokryciu kosztów przesyłki przez laureata.
4.6. Nagrody nie podlegają wymianie na ich równowartość pieniężną. Nie ma także możliwości wyboru nagrody.
4.7. Organizatorki nie ponoszą odpowiedzialności za działania Poczty Polskiej i ewentualne opóźnienia powstałe z jej winy.
4.8. Organizatorki nie ponoszą odpowiedzialności za niedoręczenie nagrody z powodu podania przez laureata błędnych lub niepełnych danych.

5. Postanowienie końcowe

5.1. Organizatorki nie ponoszą odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające przeprowadzenie konkursu, w sytuacjach, których nie można było przewidzieć.
5.2. Decyzje organizatorek mają charakter ostateczny i nie przysługuje od nich odwołanie.
5.3. Adresem właściwym do korespondencji związanej z konkursem jest adres: brodowska.w@gmail.com .
5.4. Przystępując do udziału w konkursie uczestnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje warunki konkursu.


Zapraszamy do komentowania !


6 komentarzy:

 1. O !! :-) dziękuję, bardzo miła niespodzianka :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję. Napisz jak dostaniesz co dostałaś, bo w tym miesiącu to była niespodzianka :) A przy okazji, udało mi się chwycić 30 000. Wchodzę na stronę i nie wierzę, a tu okrąglutka liczba :) Ostatnio weszłam jako 20 001 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A i przesyłka jest już u mnie :-) a więcej szczegółów na blogu :-)
  http://swiatwedlugmoichdzieci.blogspot.com/2012/11/komentarze-mile-widziane.html

  OdpowiedzUsuń

To jest NASZ blog i są tu NASZE opinie , jednak Ty możesz mieć SWOJĄ i nikt nie ma nic przeciwko temu . Jednak miej troszkę odwagi i nie pisz jako ANONIM :)