Blogger Widgets Blogger Widgets

[Ania] Maseczka (cera tłusta)

czwartek, 11 października 2012


  Za pewne temat ten stał się dla was już nudny i ciężki... I nie zdziwię się, gdy nie przeczytacie tego posta, bo o tych kosmetykach jest bardzo głośno na blogach ostatnio. A wszystko to za sprawą akcji na profilu FB marki NovaClear. Jeśli masz skórę tłustą lub po prostu jesteś ciekawy - zapraszam do dalszej lektury !
 PRODUKT: Acne Mask ; Maseczka do cery tłustej, trądzikowej
 MARKA: novaclear
 POJEMNOŚĆ:  50 g
 CENA: ok. 40 zł

 Więc na początku powiem, że nie mam skóry tłustej, ani trądzikowej i to NIE ja testowałam ten kosmetyk, a oto opinia...

 Opakowanie tej maseczki jest ładne i łagodne dla oczu. Zawiera wszystkie (jak dla mnie) potrzebne informacje na temat tego kosmetyku. Zamknięcie tego produktu - nie wiem czy mi się trafiła felerna sztuka czy co ... (jak widać na zdjęciu wyżej) nie otwierało, ani zamykało się łatwo. A gdy zostawało na chwilę niedomknięte maseczka wysychała i nieładnie się prószyła...

 Jest ona bezbarwna i bezwonna (bynajmniej żadnego zapachu nie poczułam). Dość łatwo rozprowadza się na skórze - nie sprawia to większego problemu.. Aby poryć maseczką całą twarz nie trzeba zużywać dużej ilości produktu, co sprawia, że jest on w miarę wydajny.

 Producent mówi, że maseczkę należy rozsmarować na skórze twarzy i "trzymać" tam 10 minut, a następnie zmyć. Po wyschnięciu maseczka z bezbarwnej robi się biała.

 Po używaniu maseczki przez kilka dni NIE ZAUWAŻYŁAM ŻADNEJ RÓŻNICY, prócz tego, że skóra się aż tak nie błyszczy.

  Generalnie NIE POLECAM ! Produkt jest drogi. I podobny efekt można uzyskać przy o wiele, wiele tańszym produkcie !


2 komentarze:

  1. Jestem chyba wyjątkiem bo ja nie słyszałam o tej marce :-) ale cena jak dla mnie wysoka jak za maskę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja w ogóle z kosmetykami jestem na bakier, a skóry do tej pory nie wybadałam jaką mam. Niby mieszana, bo szczególnie rano bardzo się świeci broda i czoło, ale jak takich kosmetyków używam, bardzo wysuszają mi się policzki, aż plam dostaję. Jak używam do cery tłustej - jeszcze bardziej się świecę. Chyba wypadałoby się z kimś skonsultować, ale jakoś ciągle mi nie po drodze :)

    OdpowiedzUsuń

To jest NASZ blog i są tu NASZE opinie , jednak Ty możesz mieć SWOJĄ i nikt nie ma nic przeciwko temu . Jednak miej troszkę odwagi i nie pisz jako ANONIM :)