Blogger Widgets Blogger Widgets

[Wiola] wyniki konkursu fotograficznego

wtorek, 4 września 2012

Wiem, że wszyscy z niecierpliwością czekacie na wyniki naszego konkursu w którym fundatorem nagród jest woda "Mama i ja". Zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania i jesteśmy bardzo szczęśliwe, że napłynęło aż tyle zgłoszeń. Z taka ilością zdjęć wiąże się jednak kłopot, trudniej wybrać zwycięzcę :( Wszystkie maluszki są cudne i najchętniej nagrodziły byśmy każdego, jednak mamy tylko 3 nagrody. Wybór był bardzo trudny a narady burzliwe, pomagały nawet dzieciaki :)
Postanowiłyśmy nagrodzić jedno zdjęcie z wakacji w domu, jedno z nad morza i jedno z wyprawy w góry.


Oto zwycięskie zdjęcia 
Miejsce I 
Beata 


 Miejsce II
Magda


Miejsce III
UlaAutorki tych prac proszę o wysłanie danych do wysyłki nagrody na adres brodowska.w@gmail.com
Serdecznie Wam gratuluję i zachęcam do udziału w innych konkursach organizowanych na naszym blogu.10 komentarzy:

 1. Super!!! Bardzo dziękuję :) A podział zdjęć na wakacje w domu, nad morzem i w górach - świetny pomysł ;) Powiem szczerze, że ja miałabym ogromny problem z wyborem najlepszych zdjęć . Tym bardziej jestem dumna z wygranej!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I znów Ula - Gratuluję! Ty to jednak masz szczęście :)

   Usuń
 2. Ja ze swojej strony także gratuluję zwycięzcom ! Zdjęcia były piękne i bardzo profesjonalne. Wybór był bardzo trudny :( ale cieszymy się, że konkurs miał takie powodzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. NIESTETY NIE WIEDZIAŁAM O TAKICH KRYTERIACH WYBORU I WSTAWIŁAM ZDJĘCIE KTÓRE NIE BYŁO ANI W DOMU ANI W GÓRACH CZY NAD MORZEM ;( TROSZKE SIE CZUJE OSZUKANA I ZDYSKRYMINOWANA BO MOJE ZDJĘCIE ODBIEGAŁO OD WASZEGO WYOBRAŻENIA WAKACJI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie było z góry ustalone kryterium wyboru, po prostu takie zdjęcia wpadły nam w oko, może źle sformułowałam swoją wypowiedź.

   Usuń
 4. Mam już nagrodę! Parasolka bardzo się przyda na jesienne, deszczowe dni ;) Ślicznie dziękuję :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, ekspresowa przesyłka bo nagrody zostały wysłane wczoraj :)

   Usuń

To jest NASZ blog i są tu NASZE opinie , jednak Ty możesz mieć SWOJĄ i nikt nie ma nic przeciwko temu . Jednak miej troszkę odwagi i nie pisz jako ANONIM :)