Blogger Widgets Blogger Widgets

[Ania] Kiciuszek :)

poniedziałek, 18 czerwca 2012


 Wymieńmy się ubrankami dziecięcymi


Dzieci rosną szybko, niestety ubranka nie rosną razem z nimi. Kolejne centymetry to również niemałe wydatki. Chyba, że zamiast kupować nowe ciuszki zdecydujemy się na skorzystanie z serwisu wymiany ubranek - Kiciuszek.pl.
Dziecięca garderoba wymaga częstej wymiany, co 3-4 miesiące okazuje się, że spodenki są za krótkie, buciki uwierają w paluszek, a wiosenna kurtka ma rękawy ¾.  Pierwsza myśl - „trzeba kupić nowe ubranka”.  Zaglądamy wtedy w rodzinny budżet i okazuje się, że znów zostanie nadszarpnięty.
Nie musi tak jednak być, bo ubrankami można się przecież wymienić z innymi rodzicami.  Jeśli nie mamy, z kim możemy poszukać kogoś w Internecie np. w serwisie Kiciuszek.pl. Jest to portal, w którym rodzice z różnych regionów Polski mogą wymieniać się ubrankami.
Założenie funkcjonowania Kiciuszka jest proste – oddajesz „paczuszki z ubraniami”, a w zamian możesz je zamawiać. „Paczuszka” to umowne określenie dla zbioru rzeczy. Jeśli Twoje dziecko wyrosło z wiosennych ubranek oddajesz je w serwisie, jako paczuszkę wiosennych ubranek dla chłopca o rozmiarze 80. W zamian wybierasz ubranka dla swojego dziecka. Wymiana odbywa się za pośrednictwem serwisu, każdy może zamówić o 1 paczuszkę więcej niż dodał do serwisu.
Dostęp do Kiciuszka jest bezpłatny, dodając paczuszkę nie ponosisz żadnych kosztów, zamawiając pokrywasz koszt 35 zł, co w większości stanowi koszt kuriera. Funkcjonowanie serwisu, jak i sama wymiana są bardzo proste i nie wymagają ani specjalnych umiejętności ani dużego zaangażowania.
Kiciuszek działa od niedawna, dlatego w wyszukiwarce jest jeszcze niewiele paczuszek, ale z każdym nowym użytkownikiem będzie ich coraz więcej, dlatego zaglądajcie, dodawajcie i zamawiajcie ubranka oraz polecajcie nas:  www.kiciuszek.pl
***


źródło : od przedstawiciela Kiciuszek  - meilowo :)


10 komentarzy:

 1. A pamiętacie jeszcze o konkursie na TOPOWEGO KOMENTATORA ??? Jeśli pod moim komentarzem będą 3 "Tak" :) to na fb opublikuję zdjęcie nagród w czerwcowej edycji ... Ktoś chętny i ciekawy ?

  ***
  Przepraszam , że nie na temat :P

  OdpowiedzUsuń
 2. tak :-) tylko obawiam się że trochę spadnę w komentowaniu :-/ zachciało mi się biznesu :-)i trochę czasu to pochłania :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w takim razie jakość popołudniu , wieczorem będzie zdjęcie :)

   Usuń
 3. Widziałam super są :) A zwłaszcza książeczka jest fajna więc spróbuję powalczyć o nagrodę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiciuszek też jakiś czas temu odezwał się do mnie :) w sumie - fajny pomysł. No i jeszcze nie na temat - zapraszam
  http://mamakobieta.blogspot.com/2012/06/kilka-pytan.html

  OdpowiedzUsuń
 5. zdjęcie widziałam :-) co do kiciuszka też mam ich banerek na blogu, ale nie mogę się jakoś zebrać by coś napisać o nim :-/

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiecie co weszłam na ich stronę , bo stwierdziłam, że piszę , a nic za bardzo nie wiem i że może się skuszę :) ale wyboru to za bardzo jeszcze nie ma ... ale może się rozkręci , na pewno będę obserwować :)

  OdpowiedzUsuń

To jest NASZ blog i są tu NASZE opinie , jednak Ty możesz mieć SWOJĄ i nikt nie ma nic przeciwko temu . Jednak miej troszkę odwagi i nie pisz jako ANONIM :)