Blogger Widgets Blogger Widgets

Poćwiczmy nasze umysły :)

wtorek, 28 stycznia 2014

Prawie w każdym domu znaleźć można już komputer. Nasze dzieci od małego świetnie sobie radzą z najnowszą techniką, śmiało serfują po internecie i ogólnie dużo czasu spędzają przed monitorem. Możemy sprawić by ten czas był dla nich nie tylko przyjemnością ale także był pożyteczny. Już kiedyś moje dzieciaki miały możliwość testowania programu od Akademii Umysłu i była to dla nich świetna zabawa. Tym razem  testowaliśmy dwa programy dla starszaków "Pamięć " i "Koncentracja" .

" Pamięć " to program , który zapewni naszym dzieciom nie tylko ciekawą rozrywkę ale także sprawi, że poprawi się ich pamięć. Na stronie sprzedającej programy możemy przeczytać , że już 15 minut dziennie spędzonych na rozwiązywaniu zadać zawartych w programie wystarczy by zwiększyć nasze możliwości zapamiętywania tekstów, obrazów, znaków, numerów telefonów . Pomoże nam też zapamiętywać je na dłużej .
Moje dzieci i ja również z przyjemnością spędzamy czas z tym programem. Nie wiem czy działa bo nie jest to codzienny trening ale na pewno jest to super alternatywa dla ogłupiających i  pełnych przemocy gier w które teraz grają dzieciaki . Bardzo podoba mi się to, że mamy różne poziomy trudności tak więc i mój ośmioletni syn i ja możemy dostosować zadania do swoich możliwości. Nawet jeśli korzystamy z tego samego komputera to każdy gracz może mieć swoje konto, na którym zapisują się jego wyniki w grze i gdzie może śledzić swoje postępy. Program jest fajnie, intuicyjnie skonstruowany nawet młodsze dzieci sobie poradzą .
Polecam ten program wszystkim rodzicom, którzy maja dzieciaki w wieku szkolnym. Dzięki wyćwiczonemu umysłowi z pewnością będą lepiej radzić sobie podczas zajęć w szkole.
Teraz możemy kupić je taniej korzystając ze specjalnej noworocznej promocji do 2 lutego.


Złożenie POSTANOWIENIA NOWOROCZNEGO „Będę dbać o kondycję umysłu”

ü  nie tylko zachęci do poświecenia większej uwagi dbania o szare komórki, ale
ü  spowoduje naliczenie RABATU 30% na programy w sklepie internetowym!

7 komentarzy:

  1. Ja tam to polecam, naprawdę fajna zabawa :-)

    OdpowiedzUsuń

To jest NASZ blog i są tu NASZE opinie , jednak Ty możesz mieć SWOJĄ i nikt nie ma nic przeciwko temu . Jednak miej troszkę odwagi i nie pisz jako ANONIM :)